Десятихвилинна стрічка має на меті не просто нагадати про нищівну силу радіації та неоціненний подвиг ліквідаторів, а й показати, що людська безвідповідальність може призвести до катастрофи.
Акторами стали працівники та вихованці місцевого палацу культури та інші мешканці Борової. Усі вони – аматори. Окрім того, у фільмі є кадри з борівчанами, які брали участь у ліквідації катастрофи на ЧАЕС.
Технічним забезпеченням процесу займається селищна рада. Монтажні роботи планується завершити до 20 квітня.
Фільм подадуть на участь в обласному конкурсі короткометражних відеофільмів «Чорнобиль. Як це було».
![](https://static.tildacdn.com/tild6436-3535-4431-b535-383434383230/174496812_4012777908.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6339-3339-4661-a561-626238326139/174633405_4012594695.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3232-6630-4065-b131-393332643537/174450986_4012595705.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3863-3535-4539-b531-386566636261/174446345_4012593688.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3034-3535-4132-b633-373836353266/173886152_4012600155.jpg)