Ніна Іванівна – автор 3 підручників і 2 задачників з хімії. Усе своє життя вона, дочка вчителів, також присвятила педагогічній діяльності. Трудовий шлях розпочинала у Зміївській середній школі №1, а потім більше сорока років викладала хімію в Харківському національному університеті ім. Каразіна. Шанований педагог має нагороду за відмінну роботу у вищій школі. У житті Ніни Гуляєвої були і важкі роки евакуації під час Другої світової війни. Її робота в цей період відзначена медаллю «За доблесну працю».
Ніна Іванівна з радістю зустріла гостей в батьківському домі в Змієві, де постійно проживає після виходу на пенсію.
![](https://static.tildacdn.com/tild3632-6336-4265-b831-323633323137/_______1_1.jpg)