НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові працюють 34 бригади вакцинації. Ігор Терехов

Про це Ігор Терехов повідомив під час ефіру програми «Україна з Тиграном Мартиросяном».

Відповідаючи на питання про роботу медицини в місті, Ігор Терехов зазначив, що харківські медики - справжні герої, які рятували і продовжують рятувати харків'ян: «Я вдячний всім лікарям, які в цей жахливий момент боролися з коронавірусом і продовжують боротися. Вони - справжні герої. І я дуже вдячний їм за цю роботу».

Також керівник міста підкреслив, що в Харкові для медиків було зроблено все можливе. З міського бюджету в оперативному порядку було виділено кошти, Харків одним з перших в Україні зміг купити апарати штучної вентиляції легенів, кисневі концентратори і забезпечити запас медикаментів, які вимагають протоколи МОЗу.

На даний момент місто отримало партію китайської вакцини CoronaVac.
«Ми отримали вакцини, створені 34 бригади, які здійснюють вакцинацію. Є все необхідне обладнання», - сказав Ігор Терехов.

Також керівник міста наголосив на необхідності пропаганди вакцинації і свою готовність показати відповідний приклад: «Знаєте, по-різному люди ставляться до вакцинації. Не можна сьогодні взяти людину і сказати, ось ти обов'язково їдеш і вакцинуєшься - це неправильно. Людині потрібно пояснити, в тому числі за допомогою засобів масової інформації, в тому числі і особистим прикладом. Тому я буду вакцинуватися. Я перехворів коронавірусом і я буду вакцинуватися цієї китайської вакциною, яка сьогодні вже зараз є в Харкові».