НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: В опитуванні від президента не було життєво важливих питань

В день місцевих виборів біля виборчих дільниць було проведено опитування українців, широко анонсоване Президентом України Володимиром Зеленським. Однак люди поставилися до нього неоднозначно, зазначив голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради Сергій Чернов.

За його словами, жителі Харківської області висловлювали невдоволення як способом і часом проведення опитування, так і списком піднятих в ньому проблем.

«Було б правильно, щоб керівництво країни ухвалило закон про проведення референдуму, а вже потім затівали опитування. Тоді ніхто не обурювався б і всі розуміли б, що він носить правовий характер. І в подальшому результати можна було б використовувати в роботі Верховної Ради і всіх центральних органів влади. А так це опитування однієї політичної партії», - зазначив Сергій Чернов.

За його словами, поставлені питання були далеко не найважливішими для людей.

«В опитування повинні включатися актуальні питання. Питання номер один - мир на Донбасі. Також людей турбує створення робочих місць і рівень заробітної плати. Крім того, сьогодні людей цікавить стан доріг і комунікацій», - підкреслив голова Харківської облради.