НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харківській міській раді створили депутатське об'єднання «Незламні»

У Харківській міській раді з՛явиться депутатське об'єднання «Незламні». Про це 22 листопада на позачерговій сесії повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, до об'єднання можуть долучатися депутати із різних фракцій.

«Харків завжди був особливим містом. І те, що саме Харків серед перших отримав почесне звання місто-герой - це відзнака його незламності. Тому, я пропоную створити депутатське об'єднання «Незламні» («Сила незламних»). На мою думку це те, що чекають від нас харків'яни. Перед нами ще багато викликів. Але ми повинні витримати, повинні працювати так, щоб мешканці Харкова відчували, що вони не одні, що їх не залишать наодинці з проблемами. Це не політичне об'єднання. Я запрошую об'єднатися всіх депутатів, поза залежності від їхніх політичних уподобань. Головна вимога до тих, хто приєднається до нашого руху, - повернути наш Харків до того стану, яким він був», - зазначив Ігор Терехов.

Фракція «Успішний Харків» підтримує ініціативу мера. Як розповів депутат Олександр Новак, це посилить командну роботу у міській раді.

«Саме сьогодні визначається курс розвитку Харкова. Ми відкриті до спілкування, чуйні до потреб громади та готові працювати, аби відновити наше місто-герой. Роботи багато, буде важко, але ми готові прийняти всі виклики. І шляхом спільних зусиль знайдемо оптимальні рішення для міста», - поділився Олександр Новак.