НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Розпочався прийом заявок на участь у новому обласному конкурсі в медичній галузі

Стартував обласний конкурс мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

Як розповіла заступниця голови обласної ради Тетяна Біловол, мета конкурсу – посилення спроможності громад Харківської області у розбудові ефективної системи надання медичних послуг населенню, поліпшення якості та доступності цих послуг шляхом фінансової підтримки місцевих ініціатив.

«Свої мініпроєкти можуть представити органи місцевого самоврядування, що є засновниками чи співзасновниками закладів охорони здоров’я. Загальний бюджет окремого проєкту - до 500 тис. грн. При цьому максимальна частка співфінансування з обласного бюджету не перевищуватиме 70%. Згідно з правилами конкурсу від одного учасника може надійти лише одна заявка», - зазначила вона.

За словами Тетяни Біловол, мініпроєкти мають бути спрямованими на оснащення медзакладів як первинної, так і вторинної ланки надання медичної допомоги сучасним обладнанням і спеціальною апаратурою. Вони мають бути реалізовані протягом одного бюджетного року, перевага надаватиметься мініпроєктам на сільських територіях. Реєстрація триватиме до 4 травня.