НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Медицина в Харкові повинна бути на високому рівні

Міська влада приділяє максимальну увагу вдосконаленню сфери охорони здоров'я в Харкові. Про це сьогодні, 24 лютого, на сесії міської ради заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Він зазначив, що за його дорученням представники профільних департаментів об'їхали всі лікарні та поліклініки міста, щоб зрозуміти, що і в яких медичних установах варто поліпшити.

«Ми хочемо, щоб медицина в місті була на високому рівні. Для цього потрібно все привести до ладу, зробити ремонти, оснастити лікарні та поліклініки необхідним обладнанням, підвищити кваліфікацію лікарів, тому що з'являються нові методи лікування», - підкреслив Ігор Терехов.

Також він нагадав, що місто зараз активно працює над створенням муніципальної швидкої допомоги.

«Швидка допомога в Харкові є обласним підприємством, і керують нею обласні органи влади. Всі знають, що викликати швидку допомогу зараз дуже важко. Тому ми і хочемо створити муніципальну швидку допомогу. Потрібні фінансові ресурси, машини, логістика, колл-центри і так далі. Ми розуміємо, що ми повинні це зробити. Працюємо над цим щодня і без піару», - сказав Ігор Терехов.