НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Допомога у відновленні пошкодженого житла, зустрічі з ветеранами: Олександр Новак розповів про роботу на окрузі

Відновлення Харкова після ворожих обстрілів й атак - складний процес, який вимагає злагодженої роботи багатьох учасників. Як розповів депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Олександр Новак, він активно долучається до цього.

«Мій округ розташований на Салтівці. Йдеться про 531 мікрорайон, який зазнав значних руйнувань у 2022 році. Тут прямі влучання зафіксовані в 22 будинках і не залишилося жодного, в якому б не були вибиті шибки в квартирах та місцях загального користування. В двох будинках, які зазнали повної руйнації несучих конструкцій, зовнішні роботи вже завершено. Робота ж з відновлення в усіх будинках - дуже кропітка та має багато етапів, розпочинаючи з розробки проектно-кошторисної документації до проведення самих робіт. Для покращення взаємодії між мешканцями та Департаментом з благоустрою, відбудови та реконструкції було організовано зустріч з його директором та представниками будинків ЖК «Світоч» по пр. Тракторобудівників, 105 п.1-4, вул. Бучми 36-А п.1-4 ОЖБК «Рекорд», вул. Героїв Праці, 37-Д», - поділився Олександр Новак.
За словами депутата, він й надалі планує сприяти взаємодії між городянами та виконавчими органами Харківської міської ради щодо відновлення пошкодженого житла.

Окрім того, багато питань та консультацій відбувається також під час зустрічей з ветеранами, з якими продовжується активна робота.

«Їхнє добре слово подяки цінне для нас, особливо в такий час. Зі свого боку підтримую діяльність ветеранських організацій 531 мікрорайону, продовжую підписку на газету «Слово ветерана Харківщини» щоквартально», - зауважив Олександр Новак.