Як розповіла організаторка заходу, кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко, 20 дітей з Московського району Харкова чудово провели час на інклюзивному дитячому майданчику. Для них також підготували анімаційну програму з конкурсами.
Захід подарував теплі емоції усім присутнім, однак обговорили і нагальні проблеми, з якими щоденно стикаються дорослі, які опікуються особливими дітьми.
«На жаль, серед малечі були такі, хто вперше бачив парк, для кого таке спілкування – рідкість. Страшно, коли 6-річні діти фактично не виходять на вулицю, бо для них немає умов у під’їзді будинку чи дворі. Батьки розповідають, що в під’їздах багатоповерхівок не вистачає спеціальних пандусів. Особливо тяжко доводиться мешканцям старих будинків. Хіба може матуся вагою 50 кг самотужки винести важкий візок з дитиною?
Я багато років беру участь у соціальних проектах, і добре розумію ці складнощі. У Харкові останнім часом багато змінилося на краще для людей з інвалідністю. Але ми, як майбутні депутати, обов’язково маємо подбати про те, щоб люди з інвалідністю не обмежували своє життя стінами власної квартири і могли вільно пересуватися», - розповіла Тетяна Столяренко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3537-3139-4436-b465-626639363236/photo520427569623345.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-6564-4263-a531-363861313262/photo520427569623345.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6337-6234-4434-a337-343062666538/photo520427569623345.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6661-6132-4734-a331-383737386534/photo520427569623345.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6432-3265-4838-b237-353063313365/photo520427569623345.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3962-3933-4731-b663-366534346364/photo520427569623345.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3336-3462-4132-a237-366535373636/photo520427569623345.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-6563-4437-b537-343534643439/photo520427569623345.jpg)
Успішний Харків – небайдуже та інклюзивне місто!