НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» організували благодійну акцію для дітей з інвалідністю

Активісти «Блоку Кернеса –Успішний Харків» провели спільну акцію разом з благодійним фондом «Дія». У Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького вони організували дозвілля для дітей з інвалідністю та їх батьків.

Як розповіла організаторка заходу, кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко, 20 дітей з Московського району Харкова чудово провели час на інклюзивному дитячому майданчику. Для них також підготували анімаційну програму з конкурсами.

Захід подарував теплі емоції усім присутнім, однак обговорили і нагальні проблеми, з якими щоденно стикаються дорослі, які опікуються особливими дітьми.

«На жаль, серед малечі були такі, хто вперше бачив парк, для кого таке спілкування – рідкість. Страшно, коли 6-річні діти фактично не виходять на вулицю, бо для них немає умов у під’їзді будинку чи дворі. Батьки розповідають, що в під’їздах багатоповерхівок не вистачає спеціальних пандусів. Особливо тяжко доводиться мешканцям старих будинків. Хіба може матуся вагою 50 кг самотужки винести важкий візок з дитиною?

Я багато років беру участь у соціальних проектах, і добре розумію ці складнощі. У Харкові останнім часом багато змінилося на краще для людей з інвалідністю. Але ми, як майбутні депутати, обов’язково маємо подбати про те, щоб люди з інвалідністю не обмежували своє життя стінами власної квартири і могли вільно пересуватися», - розповіла Тетяна Столяренко.

Успішний Харків – небайдуже та інклюзивне місто!