НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Названо першу п'ятірку кандидатів у депутати міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків»

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов назвав першу п’ятірку кандидатів, які будуть балотуватися в депутати Харківської міської ради від політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків».


Список очолив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Лідер «Блоку Кернеса - Успішний Харків» - політик, що володіє не тільки яскравою харизмою і незвичайною силою волі. Геннадій Кернес - градоначальник, який звик ставити найбільш амбітні цілі та досягати результатів, які залишаються недосяжними навіть для столиці країни», - підкреслив перший віце-мер.

Другий у списку - Ігор Терехов, третій – секретар Харківської міської ради Олександр Новак, четверта кандидатка в депутати міськради – заступник міського голови, голова партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Чечетова-Терашвілі, замикає п'ятірку директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку міської ради Вікторія Китайгородська.

За словами Ігоря Терехова, команда Кернеса - це всі жителі мегаполісу, які бажають процвітання, стабільності та успішності нашому місту.

«Блок Кернеса - Успішний Харків» йде на вибори з об'ємним кейсом реалізованих проектів. І я впевнений, що харків'яни підтримають 25 жовтня і наші ініціативи, і нашу політичну силу», - зазначив перший заступник Харківського міського голови.

Любити Харків - працювати для людей!