На Зміївщині спільними зусиллями представників «Блоку Кернеса - Успішний Харків» та місцевих мешканців впорядкували пляж в смт. Слобожанське. Відпочивальники з повагою зустріли ініціативу та приєдналися до «екологічного десанту». Близько 500 кв.м на узбережжі прибрали від сміття саме напередодні змагань з пляжного волейболу.
З пляжу вивезли понад 30 пакетів сміття.
![](https://static.tildacdn.com/tild3462-6539-4335-b065-376435633837/0407______5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-3735-4231-a637-343735666663/0407______3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3032-3639-4161-b132-636661336464/0407______1.jpg)
Толока в Коломацькому районі пройшла на березі ставу "Місцевий" (Зелений), де в спеку збирається величезна кількість людей. Обійшовши майже 1,5 км, активісти зібрали 4 великих пакети сміття. За словами учасників акції, в основному люди залишають за собою порожні пляшки.
![](https://static.tildacdn.com/tild6635-3131-4761-a131-393936313835/751d8982-0e98-4b52-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3633-3833-4433-b166-626637356462/60e6a121-6652-4893-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-3736-4034-a437-383966303238/985104f1-d920-4a98-9.jpg)
У Валках прибрали 2 км території біля міського ставка. В селі Благодатне навели лад на місцевому стадіоні, а у Високопіллі очистили від сміття узбіччя доріг.
![](https://static.tildacdn.com/tild3363-3365-4432-b763-366135333836/20200703_184857.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3364-3235-4561-b566-383437616330/20200703_185015.jpg)
Усі, хто брав участь у флешмобі, висловили сподівання, що їх зусилля не були марними, та відпочивальники будуть і надалі підтримувати чистоту і пам’ятатимуть, що чисто там, де не смітять.
Успішна Харківщина – чистий регіон!