НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Райони області приєдналися до флешмоба «Сьогодні ми прибрали за тобою, завтра прибереш за собою сам»

Акцію, ініційовану молодіжним крилом «Блоку Кернеса - Успішний Харків», підтримали в районах області. До флешмоба «Сьогодні ми прибрали за тобою, завтра прибереш за собою сам» приєдналися активісти з Валківського, Зміївського й Коломацького районів.

На Зміївщині спільними зусиллями представників «Блоку Кернеса - Успішний Харків» та місцевих мешканців впорядкували пляж в смт. Слобожанське. Відпочивальники з повагою зустріли ініціативу та приєдналися до «екологічного десанту». Близько 500 кв.м на узбережжі прибрали від сміття саме напередодні змагань з пляжного волейболу.
 З пляжу вивезли понад 30 пакетів сміття.
Толока в Коломацькому районі пройшла на березі ставу "Місцевий" (Зелений), де в спеку збирається величезна кількість людей. Обійшовши майже 1,5 км, активісти зібрали 4 великих пакети сміття. За словами учасників акції, в основному люди залишають за собою порожні пляшки.

У Валках прибрали 2 км території біля міського ставка. В селі Благодатне навели лад на місцевому стадіоні, а у Високопіллі очистили від сміття узбіччя доріг.
Усі, хто брав участь у флешмобі, висловили сподівання, що їх зусилля не були марними, та відпочивальники будуть і надалі підтримувати чистоту і пам’ятатимуть, що чисто там, де не смітять.

Успішна Харківщина – чистий регіон!