НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Іван Столбовий: Дороги розбиті вщент, але ніхто нічого не робить

Дороги, що з'єднують Балаклію з населеними пунктами району, гостро потребують ремонту. Про це у коментарі газеті «Блок Кернеса – Успішний Харків» повідомив Балаклійський міський голова Іван Столбовий.

У списку найпроблемніших - ділянка Балаклія–Веселе в напрямку до селища Савинці. Цю дорогу водіям доводиться оминати, аби уберегти своє авто.
Ремонту потребує і окружна дорога.

«Об'їзна дорога міста Балаклія, якою йде потік вантажного транспорту, у поганому стані. Для ремонту необхідно 50 млн грн. На превеликий жаль, цих грошей сьогодні немає

У нас є програма соціально-економічного розвитку, щороку ми виділяємо кошти на ремонт доріг комунальної власності. Цього року виділили близько 4 млн грн. на ямковий ремонт доріг в Балаклії і ще близько 7 млн ​​грн. виділено на капітальний ремонт вулиці Покровської. Роботи вже ведуться», - розповів Балаклійський міський голова Іван Столбовий.

Серед позитивних змін – проведення ямкового ремонту у напрямку Балаклія–Первомайський. Однак шлях зробили до П'ятигірського, наступні 30–35 км дороги в жахливому стані, не приховує Балаклійський міський голова.

«На відрізку Балаклія–Лозова дорога розбита вщент, але ніхто нічого не робить. До того ж, у зв’язку з укрупненням районів виникають нові проблеми. Балаклію приєднали до Ізюмського району. Обіцяють, що не буде необхідності їздити у районний центр, усі послуги надаватимуться в громадах, але ми розуміємо, що це не зовсім так.

Наведу приклад: у Балаклії немає МРЕВ. Він є в Ізюмі, Чугуєві або Харкові. Усі наші жителі їдуть в Ізюм. Пряма дорога погана, тож треба пересуватися об'їзними шляхами на 15 км довше», - зауважив Іван Столбовий.

За його словами, облдержадміністрація не особливо активно виділяє кошти на дорожні ремонти. «Тільки 3 роки тому були виділені гроші з обласного бюджету для Балаклеї на капітальний ремонт однієї з доріг нашого міста. За останні три роки ми жодної копійки з обласного бюджету не отримували», - підкреслив Іван Столбовий.
Газета