НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тисячі реалізованих проєктів і зміна в підходах до використання грошових коштів. Валерія Мураєва - про позитивні напрацювання конкурсу «Разом в майбутнє»

Конкурс «Разом в майбутнє» довів свою значущість, про це свідчать тисячі реалізованих проєктів, вважає заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

«За 9 років існування конкурсу громади навчилися писати проєкти, дивитися ширше на звичні речі, шукати додаткові конкурентні переваги. Одним з пріоритетних аспектів в його проведенні була саме зміна в підходах до використання грошових коштів, і цього вдалося досягти. Багато громад давно вийшли на участь у міжнародних проєктах, а решта - мають навички і можливість проявити себе», - підкреслила вона.

За її словами, напрацьована позитивна практика відкрила нові перспективи для ОТГ. Цього року в рамках конкурсу їм надана можливість реалізувати більш масштабні проєкти в рамках співпраці громад, а також спільної роботи громадських організацій та обласних комунальних установ. Це сприятиме використанню всіх можливостей, які на сьогодні є в арсеналі Харківської області.