НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Посилення екологічного контролю. Депутати обговорили ситуацію у Височанській громаді

Депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко, яка на початку грудня очолила штаб громадських інспекторів з охорони навколишнього середовища при Державній екологічній інспекції у Харківській області, провела зустріч із представниками депутатського корпусу Височанської селищної ради.

За словами Тетяни Столяренко, це перша селищна рада, депутати якої виявили ініціативу щодо посилення екологічного контролю на території громади.

«Найближчим часом плануємо підписати меморандум про співпрацю. Документ передбачає активну спільну роботу, у тому числі і щодо контролю за дотриманням норм законодавства у сфері екології на території громади. Депутат селищної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Олексій Головко вирішив пройти спеціалізоване навчання у сфері екології та отримати можливість стати громадським інспектором з охорони навколишнього середовища при Державній екологічній інспекції у Харківській області», – зазначила вона.

Як розповів Олексій Головко, у громаді є безліч питань екологічного напрямку, які потребують невідкладного вирішення.

«Це проблеми несанкціонованих звалищ, неробочих очисних споруд у селищах Високий і Покотилівка, питання підключення житлових будинків до централізованої каналізації. Щоб залучити всі можливі джерела фінансування для вирішення цих та інших проблем, потрібна екологічна програма. Вона розробляється індивідуально під кожну громаду. На її розробку необхідно виділити кошти. Виноситимемо це питання на засідання постійної комісії та найближчу сесію селищної ради. Сподіваюся, депутатський корпус підтримає нашу ініціативу», – наголосив депутат.