НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Допомога тваринам на Харківщині - благодійна ініціатива Катерини Середенко

Через війну страждають не тільки люди, а й тварини. Вони також потребують підтримки, і наша небайдужість може їх врятувати. У березні минулого року депутатка Харківскої обласної ради від фракції «Успішний Харків» Катерина Середенко об'єднала власні зусилля із благодійним фондом «Гав Дивізія». З того часу вони регулярно надають різну допомогу власникам тварин на деокупованих територіях Харківщини.

За словами Катерини Середенко, жителі нашого регіону не залишають улюбленців, багато хто з них навіть прихистив чотирилапих, які опинились просто на вулиці. Їм усім вкрай необхідна підтримка.

«Веземо корми, ветеренарі препарати, амуніцію, посуд. На місці розподіляємо все за списками», - розповіла Катерина Середенко.

Географія цієї допомоги - різноманітна. Гуманітарні вантажі прямують до Куп’янська, Старого Салтова, Вовчанська, Козачої Лопані, Ізюму та інших населених пунктів області.

Крім того, команда зооволонтерів не забуває і про тварин з інших регіонів, де тривають бойові дії та складна ситуація. Тому на Донбас і Херсонщину також відправляли допомогу.

«Сьогодні ми підтримуємо не лише одне одного, а й турбуємось про тварин. Ставимось до цього відповідально з перших днів війни. Усіх підопічних пухнастиків у Харкові та області ми не покинемо. Вони нездатні самі себе нагодувати, вони не попросять про допомогу, для цього ми й потрібні. Регулярно наша команда виїжджає на маршрут. Ми ретельно вивчаємо всі запити і намагаємось закрити нагальні потреби», - зазначила Катерина Середенко.