НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Кирило Кернес: Намагаюся реагувати на кожне звернення, щоб люди завжди відчували ефективну й оперативну підтримку

Депутат обласної ради, керівник партійної фракції  «Блок Кернеса – Успішний Харків» в обласній раді Кирило Кернес ініціює збір коштів на лікування 13-річного харків’янина.
За словами Кирила Кернеса, мати хлопчика, який страждає на важку генетичну недугу - м'язову дистрофію Дюшенна-Беккера, попросила про допомогу під час особистого прийому.

«Щорічно на комплексне лікування сина їй необхідно 14 млн грн. Зважаючи на державне недофінансування таких хворих, для батьків хлопчика ця сума недосяжна. Найближчим часом я не просто оголошу на своїх сторінках у соціальних мережах збір коштів на користь цієї родини, а й буду серед перших, хто відгукнеться», - зазначив він.

Кирило Кернес також розповів, що в межах депутатських повноважень допомагатиме ще одній родині.

«Жінка з двома неповнолітніми дітьми переїхала з тимчасово окупованих територій на Дергачівщину. Наразі сім'я має проблеми з житлом, окрім того, зазнає утисків з боку місцевих мешканців. Гадаю, у цій непростій ситуації не повинні залишатися осторонь і правоохоронні органи. Як обласний депутат, буду реагувати і допомагати», - наголосив керівник партійної фракції.

Він додав, що прохання про допомогу отримує не лише під час особистих прийомів, а й телефоном та у соцмережах, і намагається реагувати на кожне звернення, щоб люди завжди відчували ефективну й оперативну підтримку.