НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валерія Мураєва: Ми плануємо особисто ознайомитися з умовами роботи усіх установ соцзахисту Харківщини

У Харківській обласній раді відбулася нарада за участю заступників голови облради та керівників установ соціального захисту.

Як розповіла заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва, під час наради обговорили питання забезпечення неухильного дотримання правил і норм протипожежної безпеки у комунальних установах системи соціального захисту населення Харківщини. На сьогодні в області працює 18 таких закладів, у них на державному утриманні проживають три тисячі осіб похилого віку та людей з інвалідністю, а також інші громадяни які потребують особливого догляду. Зокрема, соціальні послуги стаціонарного догляду надаються у п’яти геріатричних пансіонатах, в яких мешкає майже тисяча осіб, більше половини яких прикуті до ліжка.

«За результатами наради керівників установ зобов’язали надати до обласної ради повну інформацію про очолювані ними заклади. Окрім того, наразі ми складаємо графік робочих візитів до усіх установ соцзахисту, щоб особисто ознайомитися з усіма умовами їх роботи», - зазначила Валерія Мураєва.


фото: Харківська обласна рада