НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Спадкоємність влади - рецепт подальшого успішного розвитку Харкова. Володимир Семиноженко

Харків з кожним днем ​​стає більш сучасним і європейським. Цю тенденцію відзначив голова Північно-східного наукового центру Національної академії наук України, почесний громадянин Харкова, академік Володимир Семиноженко під час Конференції МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

«Сьогодні найбільше суспільне замовлення - на стабільність, передбачуваність і порядок. Формула успіху оновленої команди, на прихід якої ми чекаємо 31 жовтня, і наші очікування полягають у наступному - спадкоємність плюс розвиток.

Харків зобов'язаний бути і столицею стартапів, і інноваційних, креативних індустрій, і центром науки та освіти, і тим комфортним містом, у якому нам хочеться жити і любити його.

Я з повагою ставлюся до багатьох кандидатів, але вибір на сьогодні однозначний, особисто для мене і переважної більшості моїх колег. Ігорю Олександровичу, прохання до вас - продовжуйте працювати. Слово тепер за нами. А ми його скажемо 31 жовтня», - підкреслив Володимир Семиноженко.