НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків поіменно згадає героїв Другої світової війни

З ініціативи Ігоря Терехова Харківський міськвиконком приступив до створення списку Героїчного покоління харків'ян. До нього увійдуть прізвища тих, хто захищав і визволяв Батьківщину і Харків в роки війни, а також тих, хто своєю самовідданою працею відновлював країну після війни.

«Цього року ми плануємо провести акцію «Стрічка пам'яті». Користуючись нагодою, прошу надсилати прізвища тих харків'ян, які воювали і загинули, які здобули перемогу нам - нащадкам», - заявив керівник міста Ігор Терехов.

Містяни, які пам'ятають і шанують подвиг своїх рідних, можуть передати ПІБ ветерана для формування "Стрічки пам'яті" героїв Харкова за посиланням https://9may.kh.ua/.

Таким чином буде сформовано список героїчного покоління, який протягом 8, 9 і 10 травня буде в режимі реального часу публікуватися на сайті міськради, а також відображатися в ефірі місцевих телеканалів.

Увечері 9 травня (з 20:00) цей список у вигляді лазерного шоу транслюватиметься біля Меморіалу Слави.

Також наразі триває збір інтерв'ю з живими свідками війни і післявоєнного часу. Тому в рамках проєкту «Стрічка пам'яті» окремо просимо Вас вказувати контакти людей, які можуть поділитися живими історіями про війну і повоєнну відбудову.

Їхні розповіді потраплять в теле- і радіоефір, а також будуть опубліковані в міських газетах і на сайтах харківських новин.

Ми з гордістю можемо сказати: ніхто не забутий, ніщо не забуте!