НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Ми виховуємо дітей на вашому прикладі

Напередодні Дня визволення Харкова в.о. міського голови Ігор Терехов відвідав героїв військових років - Михайла Бушкова, Наталю Кільмаєву і Миколу Зімоніна.

Від імені усіх харків'ян керівник міста подякував ветеранам за подвиг, який подарував життя мільйонам людей.

«Схиляюся перед тим подвигом, який ви зробили. Як би не ви, як би не такі люди, як ви - то Харкова не було б. Для нас дуже важливо, щоб молоде покоління знало, що це була за війна і хто в ній переміг. Своїх дітей ми виховуємо на прикладі людей, які звільнили Харків, а потім відновлювали його з руїн. На вашому прикладі», - з такими словами звернувся до героїв Ігор Терехов.

З Наталею Дмитрівною Ігор Терехов обговорив роботу ветеранських організацій. Микола Степанович розповів про те, як два роки відслужив у розрахунку протитанкової гармати 45-го калібру, яку на фронті називали «Прощай - Батьківщина». А Михайло Якович, єдиний нині живий ветеран з числа тих, хто брав безпосередню участь у боях за визволення нашого міста, висловив думку, що Харків є одним з найкрасивіших міст світу: «Я служив у багатьох містах. Бачив Польщу, Німеччину, Близький Схід і Африку. Все збережено в пам'яті. Але можу сказати, що Харків - одне з найкрасивіших міст світу».