![](https://static.tildacdn.com/tild6665-3831-4266-a537-333863613336/imgonline-com-ua-Res.jpg)
Активісти політсили побажали процвітання та міцної любові парам, які прожили разом 50 років. Саме такі подружжя є відмінним прикладом для молоді.
«Золотий ювілей – це справжня нагорода за роки, які пари прожили разом. Такі подружжя пройшли разом усі негаразди та радощі, злети та падіння. Немає в житті перепон, які б не здолали люди, які кохають один одного!» - зауважили активісти.
Запальне «Гірко» кричали молодятам їх діти та онуки. На честь великого сімейного свята представники «Блоку Кернесу – Успішний Харків» вручили подарунки подружжям-ювілярам.