НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Потрібно обов'язково прийти на виборчу дільницю і проголосувати

Жителі Харкова та області мають обов’язково прийти на виборчі дільниці, щоб зробити свій вибір та не дозволити вкрасти свій голос. На цьому наголосив під час ефіру програми «Пряма мова» на «7 каналі» перший заступник Харківського міського голови та кандидат у депутати Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Сьогодні у соцмережах, в YouTube поширюють ролики з неправдивою інформацією, щоб ті, кому більше 40 років, не приходили на виборчі дільниці, мовляв, ми принесемо вам урну, і ви проголосуєте. Це не правда. Потрібно прийти на виборчу дільницю і віддати свій голос за ту політичну силу, яку ви підтримуєте, це обов'язково. Усім нашим політичним опонентам вигідно, щоб явка була мінімальна, тому що в цей момент вони активізують свій електорат.
Тому я дуже прошу всіх харків'ян прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос, бажано за нас, за «Блок Кернеса - Успішний Харків»», - зазначив Ігор Терехов.

Для безпеки і виборців, і співробітників виборчих комісій у Харкові провели серйозну підготовчу роботу. З бюджету міста виділили кошти на придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекторів, приладів температурного скринінгу, меблів з матеріалів, що піддаються дезінфекції, маркувальних стрічок для забезпечення соціальної дистанції, а також іншого обладнання, необхідного для безпеки людей в умовах епідемії.

«Ми виділили фінансування, ми забезпечимо безпрецедентні заходи безпеки для кожної людини. Ми як органи місцевого самоврядування і Нацполіція будемо стежити за дотриманням всіх вимог. Я впевнений, що вибори відбудуться спокійно», - підкреслив віце-мер.