НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Важливі перемоги: харківські регбісти - чемпіони України

Для багатьох людей регбі - не просто спорт, а філософія життя, в якій взаємовідносини та боротьба за перемогу знаходять відображення в повсякденні. Регбі вчить важливим життєвим урокам, таким як відданість, чесність й відповідальність. Як зазначив депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків», президент регбіліг клубу «Легіон ХІІІ», перший віце-президент Української федерації регбіліг Габріел Михайлов, Харків можна назвати першим містом України, де почали розвивати цей вид спорту. А вже сьогодні ми бачимо відповідні результати.

4 вересня відбулося урочисте нагородження гравців харківських регбійних клубів «ОЛІМП» та «ЛЕГІОН XIII», які у цьому році об’єдналися у Збірну команду Харківської області та перемоги у двох найпрестижніших змаганнях року з олімпійського виду регбі. Зокрема, у чемпіонаті України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги та у Кубку України з регбі-7 серед чоловічих команд. Нагородження провів Харковський міський голова Ігор Терехов. Гравці, тренери та керівний склад буду відмічені почесними грамотами.

У відповідь регбісти подякували Ігорю Терехову за міцну віру в команду, презентували м’яч з автографами та золоті медалі з кожного змагання на знак того, що мер також є частиною команди.