НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Обласна організація «Блоку Кернеса - Успішний Харків» затвердила передвиборчу програму

Харківська обласна організація політичної партії «Блок Кернеса -Успішний Харків» затвердила передвиборчу програму. Таке рішення одностайно ухвалили учасники партійної конференції, яка відбулася 23 вересня.

На конференції також затвердили кандидатів у депутати Харківської обласної ради, місцевих рад та сільських, селищних і міських голів на чергових виборах 25 жовтня 2020 року.

«На вибори піде команда небайдужих, активних людей, які живуть в різних куточках Харківської області, але їх об’єднує досвід, професіоналізм і бажання бачити Харківщину успішною», - зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, коментуючи висунення кандидатів.

Він відзначив, що для команди Геннадія Кернеса дуже важлива побудова загального простору - комфортного для життя, безпечного й успішного - на території всієї Харківщини.

«Рівень життя в Харкові і Харківській області - абсолютно різні. Ті проблеми, з якими до нас звертаються під час зустрічей жителі Харківської області, вже давно не актуальні для харків'ян. Для нас, команди «Блоку Кернеса - Успішний Харків», немає проблем, які неможливо розв’язати. Ми прагнемо харківський досвід побудови успішного міста перенести на всю область. Мешканці області хочуть жити в чистих, упорядкованих дворах, мати зручне і якісне транспортне сполучення з Харковом, гідну заробітну плату і рівень соціального забезпечення, який не поступається міському. Так само можна говорити про якість освіти та медичної допомоги. Тому «Блок Кернеса - Успішний Харків йде на вибори 25 жовтня 2020 року, пропонуючи свої рецепти побудови успішної Харківщини», - зауважив Ігор Терехов.

З програмою можна ознайомитися за посиланням - https://uspishniy.kharkiv.ua/programm

Любити Харківщину - працювати для людей!