НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харківські роботодавці підтримали Геннадія Кернеса як кандидата на посаду міського голови

Об'єднання організацій роботодавців Харківщини підтримало висунення Геннадія Кернеса кандидатом на посаду Харківського міського голови на місцевих виборах 2020 року. Таке рішення ухвалили на розширеному засіданні правління.

Учасники зустрічі обговорили позитивні зрушення і визначили коло найважливіших питань у співпраці Об’єднання з Харківською міською радою. Також роботодавці регіону одностайно висловили підтримку нинішньому міському голові Геннадію Кернесу на місцевих виборах.

«Ми для себе визначилися одноголосно, що довіряємо Геннадію Кернесу. Сподіваємося, що з членами його команди можна буде й надалі ефективно взаємодіяти. Ми бачимо підвищення рівня життя у нашому місті, колосальний розвиток інфраструктури. Харків дуже змінився за останні роки у кращий бік. І нам би дуже хотілося, аби ця робота була продовжена. Щоб ми жили і працювали в одному з кращих міст України. Щоб робили ще більше для розвитку підприємств і створення нових робочих місць для харків'ян», - відзначив голова об'єднання організацій роботодавців Харківщини Леонід Рубаненко.