![](https://static.tildacdn.com/tild3662-6234-4138-b164-656339303166/9.jpg)
Спектр діяльності активістів політичної сили різнобічний. Вони проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів, знайомлять виборців з програмою блоку, роздають друковані брошури та інформаційні листівки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3634-3639-4465-a263-313162653632/2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3732-3763-4333-b463-633661633764/4.jpg)
Також представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків» відповідають на запитання, що цікавлять людей, і розповідають про кандидатів у депутати місцевих рад. Крім того, активісти приймають звернення від громадян щодо проблем у районі.
«Звернення приймаємо, обробляємо і будемо докладати максимум зусиль, щоб допомогти людям у вирішенні проблемних питань.
Активісти об'їжджатимуть всі населені пункти Вовчанського району та роздаватимуть інформацію про кандидатів, відповідатимуть на запитання мешканців та роз’яснятимуть ідеологію «Блоку Кернеса - Успішний Харків».
У Харкові завдяки міському голові Геннадію Кернесу відбувається багато позитивних змін, місто розквітає з кожним днем. Наше завдання сьогодні – зробити комфортною для життя всю територію Харківської області», - зауважив діючий депутат Харківської обласної ради Віталій Панов.
![](https://static.tildacdn.com/tild3864-6564-4762-b030-353036383766/3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3865-3662-4663-b131-326334666363/6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3563-6237-4963-a166-666633356235/8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3364-3633-4436-a164-633236323238/10.jpg)