НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Світлана Горубнова-Рубан: Ми будемо добиватися збільшення кількості ліжкомісць для хворих на коронавірус

У Харкові, як і в усьому світі, зростає кількість хворих на коронавірус. Міська влада докладає максимум зусиль для боротьби зі смертельно небезпечним вірусом. Свій внесок мають зробити і харків’яни. Зокрема, люди повинні дотримуватися заходів безпеки, наголосила заступник Харківського міського голови, кандидат у депутати міської ради Світлана Горбунова-Рубан у програмі «Пряма мова» на «7 каналі».


Засоби індивідуального захисту допоможуть врятуватися від зараження, а в разі контакту з хворим мінімізувати потрапляння в організм небезпечних вірусів.


Наявність масок у пасажирів контролюють в міському транспорті. Спільно з правоохоронцям систематично проводяться рейди в метро, трамваях, тролейбусах і автобусах.

Але незважаючи на спроби зупинити поширення вірусу, поки що зробити це не вдається, не приховує віце-мер. Через інтенсивний приріст кількості хворих лікарні переповнені. Тому місто екстрено буде вирішувати питання щодо збільшення кількості ліжкомісць. Для цього будуть добиватися, аби уряд дозволив розгортати мобільні госпіталі на території великих установ. Зокрема, в Харкові таке можливо зробити в Палаці спорту.

«Що стосується збільшення кількість ліжок - це обґрунтована необхідність, яку ми зобов'язані забезпечити всіма можливими ресурсами. На превеликий жаль, наша держава за останні півроку так і не спромоглася придумати і реалізувати проект, в результаті якого ми могли б отримати госпітальні ліжка, мобільні ліжка, які могли б розгортати на великих майданчиках, наприклад, у нашому Палаці спорту, або в інших великих будівлях, де є нормальні зали, де можна було б поставити ці ліжка. Така практика використовується в багатьох країнах світу, і тільки таким чином їм вдалося досягти організації ліжкомісць для всіх, хто цього потребує», - підсумувала Світлана Горбунова-Рубан.