НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Звільнення Альберта Кононенка з посади першого заступника голови облради – це виключно політичне рішення партії. Сергій Чернов

Рішення про звільнення з посади першого заступника голови Харківської обласної ради Альберта Кононенка ухвалила депутатська фракція «Блоку Кернеса – Успішний Харків» в облраді. 25 листопада відповідний проєкт з 61 підписом депутатів різних фракцій було подано на розгляд обласної ради.

Як пояснив депутат від партії Сергій Чернов, відповідаючи на питання журналістів, звільнення Альберта Кононенка не можна розглядати як оцінку його професійної діяльності.

«Керівництво фракції делегувало його на цю посаду, як і інших колег на посади заступників голови облради. Враховуючи, що це квота саме політичної партії «БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», партія ухвалила рішення відкликати Альберта Васильовича з посади та зробити ротацію. Тобто ця посада залишається за нашою політсилою. Але кандидатура на неї ще не розглядалася. Говорити про те, що Альберт Коненко не впорався з обов’язками, некоректно. Це виключно політичне рішення партії», - зауважив Сергій Чернов.