Як розповіли у міській раді, коштом місцевого бюджету в їдальні відремонтували внутрішні приміщення та ґанки, утеплили фасад, оновили мережі електропостачання, водопостачання та каналізації, встановили сучасну вентиляційну систему. Для кухні закуплено нове технологічне обладнання: електроплита, марміти перших і других страв, морозильна камера, м’ясорубка, шафи, виробничі столи та стелажі. Для обідньої зали – нові меблі.
![](https://static.tildacdn.com/tild3836-6365-4636-a132-363565386363/270124276_1108389009.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3164-3366-4134-b738-633137386430/270172024_1108388936.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3130-4162-b836-363734323936/270175898_1108388926.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3332-4163-b331-643036383931/270190904_1108388999.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6631-3438-4362-b266-333263343865/270202764_1108389096.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3831-3664-4632-a334-396536643036/270369944_1108389033.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3262-3935-4264-b464-333133346464/270813432_1108389159.jpg)