НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Основне завдання для органів місцевого самоврядування – організувати стабільну та ефективну роботу громад регіону

Наразі основне завдання для органів місцевого самоврядування на Харківщині – організувати стабільну та ефективну роботу, спрямовану на розвиток громад регіону. Про це розповів голова Харківської обласної ради VII скликання, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.

«Зрозуміло, що виборчий процес щойно завершився і пристрасті ще не зовсім вгамувалися, але для тих, хто отримав депутатські мандати, потрібно виходити з політичного процесу й починати працювати над питаннями, якими безпосередньо займаються органи місцевого самоврядування», - зазначив він.

Сергій Чернов підкреслив, що насамперед органи місцевого самоврядування мають провести перші сесії, де визначитися зі структурою депутатського корпусу, утворити постійні комісії, що опікуватимуться основними напрямками життєдіяльності, призначити старост, сформувати виконавчі структури. Також для стабільної роботи кожна місцева рада має ухвалити бюджет на наступний рік.