НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Мироненко привітала медиків Немишлянського району

Медики - справжні герої нашого часу. Їхня самовідданість і професіоналізм заслуговують на повагу. Ще під час пандемії COVID-19 ми усвідомили, наскільки важлива їхня роль у суспільстві, як вони ризикують своїми життями. І сьогодні, під обстрілами та сиренами, медики продовжують рятувати людей.

Напередодні професійного свята словами вдячності привітала медичних працівників Немишлянського району депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Мироненко.

Вона подякувала медикам за сумлінну працю.

«Медичні працівники представляють одну з найшляхетніших професій, адже оберігають найбільший дар Господній - людське життя! У народі кажуть, що лікар - посередник між Богом і людиною. І це безперечна істина, бо саме вам хворі і стражденні часто довіряють зцілювати не тільки тіло, а й душу. А ще у народі вас нерідко називають «Білими лебедями милосердя», адже саме ви даруєте хворим надію на життя, як лебединий крик ранньої весни, приймаючи на себе весь тягар людського болю і страждань», - заначила Тетяна Мироненко.

Нагадаємо, згідно з указом президента України Володимира Зеленського в цьому році ми вперше відзначаємо День медичних працівників 27 липня. Раніше дата свята була іншою - третя неділя червня. Ця традиція існувала ще з часів СРСР.