Під час урочистого мітингу-реквієму до мешканців громади звернулася Наталинський сільський голова Олена Третяк.
«Низький уклін усім, хто боровся за наше майбутнє! Вічна пам’ять тим, кого немає з нами! Ця пам’ять має передаватися із покоління в покоління, ми з вами повинні нести її через віки! Схиляємо голови перед відважними героями, які пожертвували своїм життям заради миру у всьому світі! Нехай наша пам’ять слугуватиме запорукою того, що подібна трагедія більше ніколи не повториться у світовій історії! Пам’ятаймо, що найважливішим підсумком війни має бути вміння цінувати мир!» - зазначила вона.
![](https://static.tildacdn.com/tild3662-3937-4530-b932-386333376135/183285440_9176390257.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3962-6131-4861-a434-663635376537/183282011_9176391457.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3161-3832-4530-b833-636362306236/182881976_9176389024.jpg)
Напередодні свят Олена Третяк також привітала ветеранів, яких у громаді залишилося лише двоє. Це Ганна Яківна Петрук з села Попівка та Володимир Семенович Костенко з селища Дружба. Вони щиро раділи гостям та за доброю традицією ділилися фронтовими спогадами.
![](https://static.tildacdn.com/tild6466-3838-4435-b562-643664383230/182996659_9176770457.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3633-4666-a235-643335353037/183237386_9176769957.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3265-3736-4163-b463-393037393538/183298247_9176769857.jpg)