![](https://static.tildacdn.com/tild3734-3133-4430-a230-356136383561/IMG_0279.jpeg)
Активісти очистили територію вздовж вулиці Савинське шосе: викосили траву, вирубили кущі, зібрали сміття та пофарбували бордюри.
![](https://static.tildacdn.com/tild3566-3763-4732-a662-303662353531/IMG_0280.jpeg)
«Беремо за приклад чарівний, успішний та працьовитий Харків, мером якого є Геннадій Кернес. Він дуже багато зробив для того, аби Харків був саме таким. Балаклія - один із районних центрів Харківщини, прекрасне, мальовниче місто, перлина Слобожанщини. Ми показали, як гуртом треба доглядати за рідним краєм», - розповів активіст «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Андрій Сидоренко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3061-6431-4363-a437-306439643764/IMG_0282.jpeg)
Учасники акції впродовж дня працювали не покладаючи рук, поки не привели Савинське шосе до належного стану.
![](https://static.tildacdn.com/tild3661-3036-4535-b239-666335336537/IMG_0278.jpeg)
Успішна Харківщина – чистий регіон!