НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Працюємо на результат: депутати від «Успішного Харкова» вийшли на суботник

Днями в Харкові відбулася акція «Зелена весна». Небайдужі мешканці всіх районів міста вийшли прибирати вулиці, прилеглі території парків, скверів та зелені зони. У заходах взяли участь трудові колективи підприємств, комунальники, громадськість міста, депутати Харківської міської ради від «Успішного Харкова».

Мешканці Немишлянського району разом із Тетяною Мироненко в свій вихідний привели до ладу парк Богдана Хмельницького. Депутат зазначила, що спільними зусиллями ми зможемо зберегти красу нашого оточення та зробити улюблений район більш привабливішим для життя та відпочинку.

«Харків завжди славився чистотою та охайністю. Незважаючи на війну, на ті проблеми, які зараз у нашому місті, ми навчились гідно приймати всі виклики долі. Сьогодні ми живимо та працюємо під тиском небезпеки, виявляючи свою силу та мужність протистояти випробуванням», - сказала Тетяна Мироненко.

Як розповіла Ольга Вельможна, на шести локаціях Індустріального району тривали роботи з санітарної очистки та благоустрою більш ніж 10 гектарів території з залученням техніки. Було вивезено понад 70 кубічних метрів сміття й опалого листя та подрібнено більш ніж 20 кубічних метрів гілля.

«Для Харкова ця робота є системною. Ми турбуємося про місто, намагаємося робити усе, аби наслідки руйнувань та актів агресії усувались у найкоротші терміни. Ми контролюємо санітарний стан Індустріального району та дбаємо про його чистоту та безпеку. І розуміємо відповідальність перед харків’янами, адже багато людей повертаються до власних домівок, а для багатьох вимушено переміщених осіб наш район став прихистком, тож наше завдання створити сприятливі умови для їхнього проживання. Тішить те, що багато небайдужих громадян самоорганізовуються та разом з нами прибирають прибудинкові та території приватного сектору, місця відпочинку та дозвілля, виходять з ініціативами щодо благоустрою та озеленення. Роботи тривають, ми не зупиняємося, працюємо на єдиний результат. Містяни згуртовані та свідомі, адже лише разом ми витримаємо всі випробування та гідно зможемо нести звання мешканців міста-героя Харкова», - зазначила Ольга Вельможна.

«Для мене відповідально брати участь у подібних заходах. У спільних діях відчувається єднання та потужна сила, яка стоїть за кожним із нас. Ми не можемо бути осторонь побутових проблем, з якими стикаються харків’яни кожного дня. Адже чисте місто - це знак якості, на який працює вся громада разом. Український відповідальний бізнес на сьогодні - це не лише податки до бюджету, робочі місця та якісна продукція, це ще й упевненість українців у нашій непохитності та в змозі відбудувати Україну», - додав Олександр Гудименко.

В Слобідському районі вивезли 1 241 кубічних метрів сміттєвих відходів різного роду. Тут працювали представники райадміністрації, депутати В'ячеслав Ільєнко, Олександр Василенко та Надія Тимофєєва, команда депутата Олександра Лобановського, комунальники, медики, освітяни, представники бізнесу та місцеві мешканці.

За ініціативи Неллі Казанжиєвої були організовані та проведені роботи з прибирання небалансової, прилеглої до яру території по вулиці Гвардійців Широнінців, що на Північній Салтівці. В організації та проведенні заходів взяли участь освітяни, співробітники Адміністрації Київського району та комунальники.

«Прибирання засмічених місць на території району, вважаю вкрай необхідним. Стандарти якості життя та чистоти, до яких звикли харків’яни, не повинні знижуватися, навіть в умовах війни. Зберегти наші надбання, виконувати роботу якісно, особливо в тих мікрорайонах, де люди потребують особливої уваги - це те, що ми можемо та маємо робити. Люди дякували нам, це важливо! Я дуже вдячна всім, хто допоміг та працював разом з нами!» - прокоментувала Неллі Казанжиєва.

Весняна толока у сквері Залізничників, що в Основ‘янському районі, зібрала представників організацій, установ та волонтерів. Дружна команда на чолі з депутатом міської ради Ганною Головчанською прибрала понад 6 га території.