НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Цибульник: Продовжуємо підтримувати захисників і захисниць України

Коли війна охоплює країну, допомога на фронті стає виявом найвищої громадянської відповідальності. Важливість цієї підтримки важко переоцінити. Воїни, що стоять на передній, зазнають великих труднощів і ризикують життями для захисту країни та її людей. Їхня відвага й самопожертва вимагають нашої повноцінної підтримки і визнання.

Днями за ініціативи депутата Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Неллі Цибульник від Холодногірського району військовим 92-ої ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка передали черговий гуманітарний вантаж.

«Продовжуємо підтримувати наших захисників і захисниць України!» - зазначила Неллі Цибульник.

За її словами, військові отиримали необхідні для обігріву та приготування їжі буржуйки, спальні мішки (у т.ч. зимові), засоби гігієни, медикаменти, побутову хімію, продукти харчування.

«Дякуємо нашим мужнім захисникам і захисницям, які щодня, ризикуючи своїм життям, безстрашно боронять нашу країну та її свободу від російського агресора! Пам’ятаймо, що допомога їм потрібна постійно!» - сказала депутат.

Зазначимо, що Неллі Цибульник давно та постійно опікуються військовими. Вона та її команда оперативно реагує на запити бійців, аби за доставляти українським воїнам на передову найнеобхідніше.

Довідка. 92-а ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка - формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Бригада дислокується на Харківщині. У 2022 році бійці бригади брали участь в обороні Харкова та осінньому контрнаступі.