НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Богодухівщині відремонтують установи для соціально незахищених категорій населення

Депутатський корпус Харківської обласної ради погодив виділення коштів на ремонт низки спеціалізованих установ.

За інформацією заступниці голови облради Тетяни Біловол, серед об`єктів, які отримають фінансування, - богодухівські психоневрологічний інтернат, геріатричний пансіонат та дитячий будинок-інтернат.

«Ми відвідали ці заклади разом з головою обласної ради Артуром Товмасяном та Богодухівським міським головою Володимиром Бєлим, і представники громади попросили допомогти у вирішенні проблемних питань, яких накопичилося чимало. Зокрема, у психоневрологічному диспансері потребують ремонту система газопостачання та харчоблок, у геріатричному пансіонаті слід провести капітальний ремонт даху, у дитячому інтернаті проблем ще більше – там вкрай необхідно вирішити питання з опаленням та водопостачанням», -розповіла вона.

На всі ці потреби виділили кошти з обласного бюджету. Так, на ремонт системи опалення, водопровідної мережі та башти артезіанської свердловини Богодухівського дитячого будинку-інтернату виділено 2,5 млн грн.., на роботи в геріатричному пансіонаті - 1,2 млн грн.., ще понад 390 тис. направлять на потреби психоневрологічного диспансеру.

Окрім того, на ремонтні роботи в Богодухівській центральній районній лікарні виділено понад 30 млн грн. За ці кошти відремонтують приймальне відділення, дах над хірургічним комплексом та харчоблоком, облаштують пральню та відремонтують гараж лікарні. На ремонт даху та кабінетів Богодухівського медичного коледжу депутати спрямували 2 млн 365 тис. грн.