НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Умови для вихованців і виїзд медиків до громад. Тетяна Біловол зустрілася з керівниками обласних закладів

Заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол та депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Світлана Ротач ознайомилися з роботою обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений гай», розташованого у селищі Високий. Вони оглянули новий двоповерховий корпус, який планують відкрити до 1 червня, а також спеціалізовані приміщення, що вже функціонують: басейн, сенсорну кімнату, процедурні кабінети, тощо

За словами директора закладу Ігоря Титаренка, новий корпус розрахований на перебування 40 дітей. Там буде розташовано три групи. На другому поверсі обладнають музичну залу, логопедичний кабінет та приміщення для занять з дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату.

«Сьогодні дуже важливо створювати належні умови для проживання дітей, які, на жаль, позбавлені батьківського піклування. Будинок дитини «Зелений гай» має професійний колектив, унікальних фахівців, які використовують провідні психокорекційні методики. Тож, маємо зробити усе для збереження кадрового складу. Потрібно вивчити усі питання, для того, щоб подібні установи мали змогу отримувати контрактові пакети від НСЗУ», - зауважила за підсумками зустрічі заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.

Раніше Тетяна Біловол також зустрілася з керівництвом Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1. Вона обговорила з генеральним директором медзакладу Оксаною Піонтковською можливість виїзду фахівців лікарні до громад області. Учасники зустрічі вкотре наголосили, що для кваліфікованої допомоги юним пацієнтам на місцях має бути налагоджене ведення статистики та медичного обліку.

«Ми плануємо зібрати нараду в Харківській обласній раді, щоб головні лікарі та фахівці поділилися досвідом, дізналися статистику захворювань у районах, школах, дитсадках, отримали повне бачення цього питання. Хочемо, щоб було чітко зрозуміло, кого лікувати, як лікувати, які потрібні кошти. Хто потребує лікування в обласній лікарні, а кого можна залишати в районах», - зазначила Тетяна Біловол.