НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Іван Столбовий: Старостинські округи Балаклійської громади вже розпочали активну роботу, тепер необхідно врегулювати питання розподілу майна

Більшість організаційних моментів в роботі старостинських округів Балаклійської міської громади вирішено, всі вони розпочали роботу, - розповів Балаклійський міський голова Іван Столбовий.

«До нашої громади увійшли 14 сільських рад та м. Балаклія. Ми вже провели дві сесії міської ради, де визначилися зі структурою управління та штатною чисельністю усіх старостинських округів – в кожному з них, окрім призначених старост, працюватиме по 2 спеціалісти, лише у Петрівському та Вербівці – по 3. Усі вони вже розпочали активну роботу», - зазначив Іван Столбовий.

За його словами, для стабільної роботи громади тепер необхідно вирішити питання щодо передачі майна у комунальну власність.

«Цю роботу ми повинні завершити до початку наступного року. Ми маємо взяти на баланс комунальні установи, у тому числі ті, які відповідатимуть за життєдіяльність усієї ОТГ.
Прийняти об’єкти, що відповідно до нового законодавства тепер фінансуються з місцевого бюджету. А це освітні, спортивні, культурні, медичні заклади тощо. Тому вже на наступній сесії необхідно утворити і затвердити роботу відповідних управлінь у структурі міської ради. Часу у нас обмаль, оскільки до 1 січня ми маємо не просто прийняти на баланс майно, а підписати відповідні акти прийому-передач, провести перереєстрацію власника та визначитися з їх фінансуванням», - наголосив міський голова.