НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігорю Терехову довіряють 65% виборців. Результати опитування

«Харківська соціологічна мережа» презентувала результати недавнього дослідження громадської думки.

Соціологічне опитування було присвячено актуальним питанням життя міста: оцінка змін в Харкові, ставлення до ініціатив влади, рівень довіри до харківських політиків, вакцинація, безпека.

Характерним результатом опитування стала позитивна оцінка змін  у місті. Так, 50% харків'ян вважають, що в Харкові за останні півроку відбулися зміни на краще, і лише 9% стверджують, що вони бачать зміни на гірше.

Чи помітили ви за останні півроку в Харкові будь-які зміни на краще або на гірше?
Насамперед, позитивні зміни городяни фіксують у сфері благоустрою (59%) і будівництва доріг (46%). У той же час, результати свідчать, що найбільш складна ситуація - в галузях медицини та освіти.

Як, на Вашу думку, змінилася ситуація в Харкові за останні півроку в таких сферах життя міста? Поліпшилася, погіршилася чи залишилася без змін?У цілому, діяльність органів місцевого самоврядування отримала високі оцінки. 65% харків'ян позитивно оцінюють перші півроку роботи керівника міста Ігоря Терехова. 39% підтримують роботу Харківської міської ради.

Як оцінюєте перші півроку роботи харківської влади?


Результати дослідження прокоментував Віталій Носачев, член Харківського відділення «Харківського комітету виборців»:

«Опитування показало, що довіряють Терехову 65% виборців. А повністю довіряють - майже 35%. Такі цифри корелюються з рівнем довіри, який був у Кернеса. Це означає, що Терехов дуже вдало перейняв і реалізує в Харкові модель, яку створив Кернес. І харків'янам це подобається. Більшість харків'ян підтримують останні ініціативи і дії міської влади: створення Зеленого каркаса Харкова, рішення про присвоєння звання Почесного громадянина Геннадію Кернесу, впровадження Картки харків'янина, передача стадіону «Металіст» у власність міста й інші ».

Нагадаємо, що довгий час Геннадій Кернес очолював рейтинг мерів обласних центрів України за рівнем довіри місцевих жителів. Те, що рівень довіри до Ігоря Терехова досяг таких же показників, свідчить про дійсно високий рівні підтримки і позитивну оцінку результатів його роботи з боку харків'ян

Опитування було проведено компанією Human Research з ініціативи Харківської соціологічної мережі в період з 24 червня по 5 липня 2021 р.

Метод збору соціологічної інформації - стандартизовані інтерв'ю face-to-face за місцем проживання респондентів.
Вибірка - 1200 осіб.
Статистична похибка - не більше 3%.
Більш детально з результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням https://soc.kh.ua/doslidzhennya/harkov-v-zerkale-sotsyologyy-yyun-yyul-2021-g