НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Важливо бути на зв'язку: Володимир Котковський провів прийом громадян

Під час війни багато аспектів життя набувають нового вигляду, але обов'язки депутата залишаються незмінними. Особливо це стосується роботи з людьми, які потребують підтримки в цей складний період. Днями депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Володимир Котковський провів особистий прийом громадян у Шевченківському районі.

За його словами, харків’яни приходять з різними проблемами, які не можуть вирішити самостійно.

«Більшість питань, які озвучувалися на нашій зустрічі, стосувалися житлово-комунального господарства. Зокрема, ремонту покрівель та пошкоджених внаслідок ракетних атак рф вікон в квартирах. Багато говорили про підготовку систем теплопостачання до осінньо-зимового періоду 2024-2025 тощо. Всі питання взяті в роботу в межах депутатських повноважень», - розповів Володимир Котковський.

Зазначимо, що Шевченківському район Харкова неодноразово опинявся під ворожим вогнем. В результаті обстрілів тут пошкоджено багато житлових будинків.

Депутат наголосив на важливості діалогу між місцевою владою та громадянами для ефективного вирішення багатьох задач.

«Для мене важливо бути щодня на зв'язку з харків՛янами, знати про їхні потреби та проблеми, шукати шляхи вирішень. Тільки так ми зможемо ефективно працювати, незважаючи на всі перешкоди воєнного часу», - зауважив Володимир Котковський.
Новини з районів Харкова