НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валентин Шеветовський: Розвиваємо партнерство заради майбутнього

За декілька тижнів стартує новий навчальний рік. Поки громади Харківщини здебільшого ухвалюють рішення про подовження навчання в онлайн-режимі, вищі навчальні заклади краю шукають шляхи повернення студентів в аудиторії.

Наприклад, Харківський національний університет внутрішніх справ. Через військову агресію російської федерації та активні бойові дії університет для продовження навчального процесу у безпечних умовах був вимушений передислокуватися з Харкова до інших регіонів України.

«Я не навчався у Харкові, я закінчив Київський політех, - розповів голова Наглядової ради ПрАТ «Харківський плитковий завод», депутат Харківської обласної ради Валентин Шеветовський. - Однак сьогодні моє життя тісно пов’язане саме з харківськими вузами. Ми стаємо партнерами та започатковуємо дуальну освіту, відкриваємо лабораторії та гарантуємо перше робоче місце для випускників тощо. Тому ми відразу відгукнулись на заклик долучитись до відновлення постраждалих внаслідок обстрілів приміщень університету внутрішніх справ та створення комфортного й затишного простору для навчання та роботи. Хтось має подавати приклад та бути орієнтиром на шляху відбудови. Це однаково відноситься як до промислових підприємств, так й до закладів освіти».

3 тисячі кв. м керамічної плитки для стін та підлоги отримав університет, аби якнайшвидше розпочати відновлення учбових приміщень.

Загалом з початку цього року Харківський плитковий завод безкоштовно надав медичним та освітнім закладам, військовим підрозділам та громадським об’єднанням майже 16 тисяч кв. м плитки.