НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати від «Успішного Харкова» з молоддю долучилися до заходів, присвячених Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру

У часи війни спорт набуває нового значення, бо стає могутнім інструментом єдання. І доказом цього стали заходи, присвячені Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру, які пройшли в Харкові з дотриманням усіх норм безпеки. До них долучилася команда «Успішного Харкова».

Так, 5 квітня відбувся турнір з настільного тенісу серед аматорів. Участь у ньому взяли депутати міської ради та партійна молодь, волонтери, медики, поліцейські.

«Незважаючи на важкі обставини війни, спорт залишається одним з найпотужніших інструментів, що допомагає нам сьогодні вижити. Його важливість полягає не лише у збереженні фізичної форми, а й у підтримці емоційного стану. В нас видалася чудова гра, багато команд, усі такі енергійні. Це вкрай важливо для харків՛ян, бо є відчуття солідарності. Крім того, турнір допоміг зосередитися, розслабитися та забути про проблеми на деякий час», - сказав В'ячеслав Ільєнко, депутат Харківської міської ради.

Його команда стала переможцем, зайнявши перше місце.
6 квітня спортивна вікторина Kahoot зібрала 10 команд міста.

За словами депутатів від «Успішного Харкова», такі заходи є емоційним стимулятором для багатьох.

«Це все підіймає дух в такий складний час. І наше завдання, я вважаю, полягає в тому, щоб підтримати молодь, яка знаходиться в місті-герої Харкові. Бо саме наша молодь - це нові герої, які творять майбутнє», - зазначила Тетяна Столяренко, депутат Харківської обласної ради.

Партійна молодь вважає, що спорт сьогодні здатний витягти людей з відчуття тривожності та знайти необхідні ресурси для подолання тяжких випробувань війною.

«В першу чергу, хотілося б звернути увагу на те, що Харків перебуває під постійними обстрілами. У нас є проблеми з електропостачанням, але життя продовжується. Люди приходять на такі спортивні івенти, змагаються та перемагають. І це в якомусь сенсі заспокоює, бо дозволяє відволіктися від війни. Я вважаю, що насправді це є показником того, що Харків живе, що Харків працює», - поділився Дмитро Сафонов, представник партійного молодіжного руху.
Довідка. Міжнародний день спорту заради розвитку та миру - відносно нове свято. 23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила резолюцію, якою зазначалося, що «здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність - запорука загального процвітання й добробуту». «Спорт на благо миру та розвитку» - ключове формулювання цієї міжнародної події, що підкреслює його важливість і необхідність для суспільства, держави та всіх нас.