У часи війни спорт набуває нового значення, бо стає могутнім інструментом єдання. І доказом цього стали заходи, присвячені Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру, які пройшли в Харкові з дотриманням усіх норм безпеки. До них долучилася команда «Успішного Харкова».
Так, 5 квітня відбувся турнір з настільного тенісу серед аматорів. Участь у ньому взяли депутати міської ради та партійна молодь, волонтери, медики, поліцейські.
«Незважаючи на важкі обставини війни, спорт залишається одним з найпотужніших інструментів, що допомагає нам сьогодні вижити. Його важливість полягає не лише у збереженні фізичної форми, а й у підтримці емоційного стану. В нас видалася чудова гра, багато команд, усі такі енергійні. Це вкрай важливо для харків՛ян, бо є відчуття солідарності. Крім того, турнір допоміг зосередитися, розслабитися та забути про проблеми на деякий час», - сказав В'ячеслав Ільєнко, депутат Харківської міської ради.
Його команда стала переможцем, зайнявши перше місце.
Так, 5 квітня відбувся турнір з настільного тенісу серед аматорів. Участь у ньому взяли депутати міської ради та партійна молодь, волонтери, медики, поліцейські.
«Незважаючи на важкі обставини війни, спорт залишається одним з найпотужніших інструментів, що допомагає нам сьогодні вижити. Його важливість полягає не лише у збереженні фізичної форми, а й у підтримці емоційного стану. В нас видалася чудова гра, багато команд, усі такі енергійні. Це вкрай важливо для харків՛ян, бо є відчуття солідарності. Крім того, турнір допоміг зосередитися, розслабитися та забути про проблеми на деякий час», - сказав В'ячеслав Ільєнко, депутат Харківської міської ради.
Його команда стала переможцем, зайнявши перше місце.
![](https://static.tildacdn.com/tild3637-3332-4432-a437-383732303763/3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6637-6161-4937-b865-626538373739/2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3231-6130-4436-b232-356563333862/1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3435-6430-4237-b036-626437626238/4.jpg)
6 квітня спортивна вікторина Kahoot зібрала 10 команд міста.
За словами депутатів від «Успішного Харкова», такі заходи є емоційним стимулятором для багатьох.
«Це все підіймає дух в такий складний час. І наше завдання, я вважаю, полягає в тому, щоб підтримати молодь, яка знаходиться в місті-герої Харкові. Бо саме наша молодь - це нові герої, які творять майбутнє», - зазначила Тетяна Столяренко, депутат Харківської обласної ради.
Партійна молодь вважає, що спорт сьогодні здатний витягти людей з відчуття тривожності та знайти необхідні ресурси для подолання тяжких випробувань війною.
«В першу чергу, хотілося б звернути увагу на те, що Харків перебуває під постійними обстрілами. У нас є проблеми з електропостачанням, але життя продовжується. Люди приходять на такі спортивні івенти, змагаються та перемагають. І це в якомусь сенсі заспокоює, бо дозволяє відволіктися від війни. Я вважаю, що насправді це є показником того, що Харків живе, що Харків працює», - поділився Дмитро Сафонов, представник партійного молодіжного руху.
За словами депутатів від «Успішного Харкова», такі заходи є емоційним стимулятором для багатьох.
«Це все підіймає дух в такий складний час. І наше завдання, я вважаю, полягає в тому, щоб підтримати молодь, яка знаходиться в місті-герої Харкові. Бо саме наша молодь - це нові герої, які творять майбутнє», - зазначила Тетяна Столяренко, депутат Харківської обласної ради.
Партійна молодь вважає, що спорт сьогодні здатний витягти людей з відчуття тривожності та знайти необхідні ресурси для подолання тяжких випробувань війною.
«В першу чергу, хотілося б звернути увагу на те, що Харків перебуває під постійними обстрілами. У нас є проблеми з електропостачанням, але життя продовжується. Люди приходять на такі спортивні івенти, змагаються та перемагають. І це в якомусь сенсі заспокоює, бо дозволяє відволіктися від війни. Я вважаю, що насправді це є показником того, що Харків живе, що Харків працює», - поділився Дмитро Сафонов, представник партійного молодіжного руху.
![](https://static.tildacdn.com/tild3161-3632-4238-b666-373534633134/_.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-3935-4066-b233-343633356539/_1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-6630-4133-b932-336264346630/_2.jpg)
Довідка. Міжнародний день спорту заради розвитку та миру - відносно нове свято. 23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила резолюцію, якою зазначалося, що «здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність - запорука загального процвітання й добробуту». «Спорт на благо миру та розвитку» - ключове формулювання цієї міжнародної події, що підкреслює його важливість і необхідність для суспільства, держави та всіх нас.