НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Цибульник: Продовжуємо підтримувати наших захисників і захисниць

Сьогодні українські військові віддають життя заради миру та безпеки нашої країни. Підтримка з боку громади є необхідною, щоб їм допомогти подолати всі труднощі та відчути, що вони не самотні на цьому шляху. Депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків», голова Адміністрації Холодногірського району Харкова Неллі Цибульник вже давно опікується питаннями військових. Вона збирає та передає на фронт гуманітарні вантажі.

Так, днями Неллі Цибульник передала для військових 225-го окремого штурмового батальйону ЗСУ засоби гігієни, медикаменти, пледи, побутову хімію.

«Продовжуємо підтримувати захисників і захисниць України! Дякуємо нашим бійцям, які щодня, ризикуючи власними життями, виборюють свободу для України! Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у Перемогу!» - зазначила Неллі Цибульник.

У понеділок, 13 листопада, для військових 92-ої окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка також передано гуманітарний вантаж. Це спальні мішки (зокрема, зимові), пледи, засоби гігієни, медикаменти, побутова хімія тощо.

«Ми спільно воюємо проти ворога, кожен на своєму фронті! Дякуємо нашим захисникам та пам’ятаймо, що допомога їм потрібна постійно!» - зауважила Неллі Цибульник.

Кожен гуманітарний вантаж, кожен донад або слова подяки для наших бійців зараз мають величезне значення. Нехай така наша спільна допомога українським військовим стане символом єднання на благо майбутньої Перемоги.