НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові планують запустити ще два тролейбусні маршрути

Тролейбуси із запасом ходу повністю виправдали себе в експлуатації, заявив на пресконференції заступник міського голови з питань інфраструктури міста, депутат обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Євген Водовозов. За його словами, незначні збої в роботі такого транспорту трапляються. Але представники виробника на них дуже швидко реагують.

На даний момент тролейбуси з автономним ходом курсують на трьох міських маршрутах, охоплюючи такі напрямки, як Північна Салтівка (вул. Дружби народів), сел. Жихар і П'ятихатки.

«У найближчі два тижні плануємо запустити ще один маршрут в напрямку Рогані, а влітку продовжити існуючий маршрут в сел. Жуковського. Ми цілеспрямованого йдемо до того, що обіцяли харків'янам, виконуючи соціальне замовлення», - підкреслив заступник міського голови.

Він також додав, що на даний момент в місті є 22 тролейбуси із запасом ходу, всього планується вивести на маршрути 51 машину. Крім того, найближчим часом міський тролейбусний парк поповниться 24 стандартними тролейбусами.