НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків'ян і жителів області запрошують приєднатися до Всесвітнього дня чистоти

18 вересня в Харкові та області відбудеться міжнародна акція «World Cleanup Day».

Ambassador екологічної акції стала депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Столяренко. Генеральним спонсором Всесвітнього дня чистоти в місті та області виступить Благодійний фонд імені Кернеса за підтримки голови обласної партійної фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» Кирила Кернеса.

Як розповіла Тетяна Столяренко, в Харкові вибрано 35 локацій, ще 32 - в громадах області. Центральної локацією для прибирання в місті стане Журавлівський гідропарк. Також в планах організаторів прибрати на території Олексіївського лугопарку, Григорівського бору, парку Перемоги і т.д. Планується, що до екоакції приєднаються близько 10 тис. осіб. З картою зон прибирання можна буде ознайомитися на сайті громадської організації «Let's do it Ukraine».

Прибирання буде проводиться в трьох форматах: груповому (можна приєднатися сім'єю, з друзями або колегами), індивідуальному (локацію можна вибирати самостійно) і цифровому (докладні інструкції з наведенню порядку в гаджетах учасники зможуть отримати у організаторів). Всі заходи будуть проведені з дотриманням необхідних карантинних обмежень.

Крім того, за словами Тетяни Столяренко, в рамках акції заплановано презентацію нового екологічного бренду, а учасників чекають приємні сюрпризи і подарунки.

Зареєструватися для участі всі охочі можуть на сайті «Let's do it Ukraine», а також через координатора акції Ангеліну Климову за тел. 099 244 46 49.