НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Манжосовому яру провели відновлювальні роботи: фото

Природа є важливою складовою загального добробуту суспільства. Її збереження має безпосередній вплив на здоров'я кожного з нас, тому багато людей сьогодні (окрім повсякденних завдань) діють на користь природи. Це і активісти, і депутати, і просто небайдужі харків՛яни, а приклад такої опіки - Манжосів яр.

Водойма у Манжосовому яру - прикраса та острів природнього затишку у міській забудові, улюблене місце для відпочинку мешканців Північної Салтівки. Декілька років тому тут провели капітальні роботи з реконструкції джерела з питною водою, яким користуються харків՛яни та насичується озеро.

Навесні 2022 року ворожі снаряди не минули і це місце. В наслідок прямого влучання у конструкцію дамби було пошкоджено шлюзну споруду, озеро обміліло, почало заростати та знищуватись. З цього питання схвильовані мешканці звернулись по допомогу до міської влади і до голови Адміністрації Київського район, депутатки Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Неллі Казанжиєвої.

За дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова та під особистим контролем голови адміністрації району міськими комунальними підприємствами були виконані роботи та відновлення функціонування механізмів регулювання рівня товщини водного шару водойми.

«Це дозволило відновити екосистему озера та повернуло чарівність та затишок цієї локації. Опіка над природою - наша відповідальність також. Це важливо, бо так формується наше майбутнє», - зазначила Неллі Казанжиєва.