«Я ніколи не приховувала, що підтримую мера Геннадія Кернеса. Він зробив Харків найкращим містом в Україні і одним з найкращих міст Європи.
«Блок Кернеса - Успішний Харків» - це не про політику, та й всі органи місцевого самоврядування - це не про політику. Це про дороги, освітлення, дахи, нормальні лікарні, школи, спортивні споруди. Це про життя людей. Я впевнена, що такою потужною командою ми зможемо не тільки масштабувати ті успіхи, які є у Харкові та області, але й зробити так, щоб про всю Харківську область говорили, що вона найкраща в Україні», - зазначила чинний депутат Харківської обласної ради.
Валерія Мураєва давно опікується Зміївським районом. Вона має свій багаж вже реалізованих проектів: заміна комунікацій, будівництво водопроводу в селах, де не було централізованого водопостачання, створення дитячих і спортивних майданчиків тощо.
«Ми в окрузі замінили 25 км трубопроводу, 16 об'єктів профінансували. Дуже багато уваги приділяли чистоті, проводили толоки, покращували інфраструктуру, ремонтували дороги, встановили сотні дитячих майданчиків. Проводимо системну робота з молоддю. За час моєї каденції ми виростили ціле покоління спортсменів, які прославляють нашу країну далеко за її межами», - підкреслила Валерія Мураєва.
У планах чинного депутата Харківської обласної ради - продовжити реалізацію низки інфраструктурних проектів, пов'язаних із ремонтом доріг, шкіл, дитячих садків, житлових будинків. Особливу увагу буде приділено медицині.
«І це відповідь на питання: чому йду знову. Тому що бачу перспективи, бачу, що це можливо зробити навіть в цих складних умовах. Впевнена, ми зможемо реалізувати усе заплановане», - підсумувала Валерія Мураєва.
Запис програму дивіться на офіційному каналі «Блоку Кернеса - Успішний Харків» - https://youtu.be/SRPdVuFwO5E