Сьогодні, 8 липня, день народження у депутата Харківської міської ради фракції «Успішний Харків» Ігоря Аріха.
Прийміть від нашої команди найщиріші вітання! Бажаємо міцного здоров’я. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи, багатим на приємні події. А ваша праця й надалі буде плідною для незламного Харкова. І нехай здійснюються всі плани та задуми. Віримо у нашу Перемогу!
З повагою, команда «Успішного Харкова»
Прийміть від нашої команди найщиріші вітання! Бажаємо міцного здоров’я. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи, багатим на приємні події. А ваша праця й надалі буде плідною для незламного Харкова. І нехай здійснюються всі плани та задуми. Віримо у нашу Перемогу!
З повагою, команда «Успішного Харкова»