Його вистачало на всіх при божевільній працездатності, зайнятості, нестачі часу; він знаходив до кожного підхід. І кожен вважав, що він для нього головний.
Заходив до кабінету і за секунду повністю сканував людину аж до не застебнутих гудзиків... Він дуже стежив за собою: випрасувані сорочки, краватка. І обов'язково - чисте взуття...
Я вдячна за все, чого він мене навчив за 15 років спільної роботи: як розрізняти людей, де відійти вбік, а де йти вперед, незважаючи ні на що.