За рахунок коштів місцевого бюджету в дошкільній установі встановили сучасний дитячий майданчик (проєкт «Дитячі мрії» бюджет – до 49 тис. грн.), а також нову огорожу (проєкт «Безпечний дитячий садок», бюджет – до 199 тис. грн.).
У Старовірівській сільраді нагадали, що з 1 грудня розпочинається голосування за проєкти «Бюджету участі -2022». Воно триватиме до 30 грудня 2021 р. (включно). Взяти участь у ньому можуть усі жителі громади, які досягли 16-річчя. Функція голосування буде доступна з 01.12.2021 за посиланням
https://starovirivskaotg.pb.org.ua/.
![](https://static.tildacdn.com/tild6638-3263-4163-b162-363039386165/260829703_3181594938.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3933-6639-4861-b432-623432306239/261149649_3181595125.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6566-6335-4735-a664-303536336335/261024774_3181595218.jpg)